FÅTÖLJ, "Amiral", Karin Mobring för Ikea. 1970-tal.

470232. FÅTÖLJ, "Amiral", Karin Mobring för Ikea. 1970-tal.

Kromad stålrörsstomme. Höjd 72, bredd 63 cm. Rygg, sits samt armstöd i naturfärgat skinn.

Bruksslitage, fläckar på skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 333