PALL, 1940-tal.

PALL, 1940-tal.
4694598. PALL, 1940-tal.

Stomme av betsad bok. Snörsits. Mått ca 35 x 35, höjd 46 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4694598. PALL, 1940-tal.

Antal besök: 402