VALTER LINDBERG. "Tripp, Trapp, Trull", olja på pannå, signerad och daterad 1949.

469070. VALTER LINDBERG. "Tripp, Trapp, Trull", olja på pannå, signerad och daterad 1949.

Mått 35 cm x 41 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 35 cm x 41 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 1 114