FISKRULLAR, Record 1800 och Shakespeare "Chriterion". 1900-talets mitt.

468423. FISKRULLAR, Record 1800 och Shakespeare "Chriterion". 1900-talets mitt.

Record 1800 AB Urfabriken, Svängsta samt Shakespeare "Chriterion" i orginalask.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 540