PLÅTLEKSAK, plåt, "Cape Canaveral", Strenco. 1900-talets mitt.

468258. PLÅTLEKSAK, plåt, "Cape Canaveral", Strenco. 1900-talets mitt.

Längd 19, bredd 9, höjd 27 cm.

Bruksslitage. Ratt för uppdrag saknas. En vinge på raketen sitter inte riktigt fast, måste klämmas till. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 034