GLASSFORMAR, 6 delar, metall. 18/1900-tal.

468256. GLASSFORMAR, 6 delar, metall. 18/1900-tal.

Från tidigare glassfabrik. Längd 11 - 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 758