Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
HENRYK PLOCIENNIK. Olja på duk, Fantasiskog, signerad H Plociennik, daterad -87.
468028. HENRYK PLOCIENNIK. Olja på duk, Fantasiskog, signerad H Plociennik, daterad -87.
54 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 45 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 712