FIGURIN, känguru med unge. Lisa Larson, Gustavbergs.

467887. FIGURIN, känguru med unge. Lisa Larson, Gustavbergs.

Känguru med unge. Höjd 23 cm.

Bruksslitage, lagningar på hand samt öra, limmade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Känguru med unge. Höjd 23 cm.

Antal besök: 1 164