HYLLSYSTEM, 7 delar, teak,1960/70-tal.

467851. HYLLSYSTEM, 7 delar, teak,1960/70-tal.

Fyra hyllplan av teakfaner, längd 80, bredd 25 cm, tidiningsställ "sting modell", längd 77, bredd 28 cm. Två skenor, höjd 110 cm.

Bruksslitage, vissa fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 560