LEGO, ca 4 kg, 1960-tal.

LEGO, ca 4 kg, 1960-tal.
467847. LEGO, ca 4 kg, 1960-tal.

Diverse legobitar i originalkartonger, räls, transformator mm.

Bruksslitage. Ej fult genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 837