MONICA BACKSTRÖM. VAS, konstglas, ej signerad, 1900-talets slut.

466879. MONICA BACKSTRÖM. VAS, konstglas, ej signerad, 1900-talets slut.

KostaBoda, höjd 26, diameter 11,5 cm.

Monica Backström (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Monica Backström (Född 1939)

Antal besök: 215