SATSBORD, 3 delar, Bertil Fridhagen, Bodafors. 1960-tal.

466571. SATSBORD, 3 delar, Bertil Fridhagen, Bodafors. 1960-tal.

Längd 45 - 60, bredd 34 - 40, höjd 50 cm.

Ställvist blekt, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 978