BORDSLAMPA, glas, signerad Ove Sandeberg, Kosta, 1970-tal.

466464. BORDSLAMPA, glas, signerad Ove Sandeberg, Kosta, 1970-tal.

Höjd 20,5 cm.

Bruksslitage. Fungerar. Lös sockel/slätt i limningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Antal besök: 404