SIDEBOARD "Korsör", Ikea, formgiven 1967.

466018. SIDEBOARD "Korsör", Ikea, formgiven 1967.

Teakfanér. 4 lådor samt två sjutdörrar. Längd 182, bredd 42, höjd 76 cm.

Bruksslitage, fuktfläckar, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 726