JERKER ANDERSSON. Litografi, signerad och numrerad 6/225.

464471. JERKER ANDERSSON. Litografi, signerad och numrerad 6/225.

Yttermått 63 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 63 x 44 cm.

Antal besök: 4 772