PER FORSELL. Silvergelatinfotografi på Stålfarfar, signerad och daterad 1953.

462891. PER FORSELL. Silvergelatinfotografi på Stålfarfar, signerad och daterad 1953.

39 x 30 cm.

Bruksslitage.

Per Forsell (1898–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 30 cm.

Bruksslitage.

Per Forsell (1898–1979)

Antal besök: 3 826