TERMOMETER, emalj, John Persson Ur-Guld-Optik, 1900-tal.

4609125. TERMOMETER, emalj, John Persson Ur-Guld-Optik, 1900-tal.

Ca 60 x 11 cm.

Slitage, rost.

Tema

Reklamskyltar

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 11 cm.

Slitage, rost.

Tema

Reklamskyltar

Antal besök: 211