FÖRSTÄRKARE, Fender, Super Reverb, , 1970-tal.

4607591. FÖRSTÄRKARE, Fender, Super Reverb, , 1970-tal.

4 x 10. På hjul. Märkt A 64624.
Längd 64, bredd 24, höjd 69 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 727