BORD, marmor och glas, Italien, 1900-tal.

460183. BORD, marmor och glas, Italien, 1900-tal.

Gio-ponti-stil. Bordsskiva 80 x 80 cm, höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 686