TIDNINGSKORG / GARNKORG, 1960/1970-TAL.

4600718. TIDNINGSKORG / GARNKORG, 1960/1970-TAL.

Höjd 36, längd 35, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Adress

Flottiljvägen 24
39241 Kalmar
Sverige

Placering
F02
Antal besök: 104