SIXTEN HAAGE. Stadsfasad, etsning, numrerad 11/50, signerad.

459622. SIXTEN HAAGE. Stadsfasad, etsning, numrerad 11/50, signerad.

Bildmått 34 x 32,5 cm.

Något vågigt blad.

Sixten Haage (Född 1926)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 34 x 32,5 cm.

Något vågigt blad.

Sixten Haage (Född 1926)

Antal besök: 464