ARNE LIDQVIST. Akvarell, signerad.

4590856. ARNE LIDQVIST. Akvarell, signerad.

Bildmått 49x16 cm.
Rammått 60x27 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Arne Lidqvist (1919–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 49x16 cm.
Rammått 60x27 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med smärre skavmärken.

Arne Lidqvist (1919–1975)

Antal besök: 186