BERTIL VALLIEN. Skål, glas, "Satellite", Artist Collection, Kosta Boda, signerad.

458948. BERTIL VALLIEN. Skål, glas, "Satellite", Artist Collection, Kosta Boda, signerad.

Gul och klar glasmassa med polykroma dekorinslag innefattade i glasmassan. Diameter 25,3 cm, höjd 11,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 2 350