Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Södermanlands Auktionsverk
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
PARTI KOPPAR, 6 delar,Bl a kastrull och aladåb-/kakformar. 18 & 1900-tal.
458907. PARTI KOPPAR, 6 delar,Bl a kastrull och aladåb-/kakformar. 18 & 1900-tal.
6st delar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
6st delar.
Bruksslitage.
Södermanlands Auktionsverk
634