FAT, porslin, Imari, Japan, 1900-talets första hälft.

457867. FAT, porslin, Imari, Japan, 1900-talets första hälft.

Polykrom dekor i form av blomsterurna och medaljonger.
Diameter 33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 597