HONUNGSBURK porslin.

HONUNGSBURK porslin.
4574487. HONUNGSBURK porslin.

Höjd 11 cm.
Diameter 9 cm.

Smärre ytslitage.
Locket med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
4574487. HONUNGSBURK porslin.

Höjd 11 cm.
Diameter 9 cm.

Smärre ytslitage.
Locket med lagning.

Antal besök: 450