KAJSA & NILS STRINNING. "STRING" HYLLSYSTEM, 1950/1960-TAL.

4571439. KAJSA & NILS STRINNING. "STRING" HYLLSYSTEM, 1950/1960-TAL.

Golvgavlar höjd ca 180 cm
Hyllplan längd 80 , bredd 20 - 30 cm.

Åldersslitage, hårt slitage/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvgavlar höjd ca 180 cm

Antal besök: 366