Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
457133. JEAN DESPUJOLS. Porträtt av en tysk flicka vid namn Ady, blandteknik på pannå, text, signerad samt daterad 1923(?)
« Tillbaka till föremålet