EMIL HELLBOM (1895-1969) OLJA PÅ DUK, SIGNERAD.

4566856. EMIL HELLBOM (1895-1969) OLJA PÅ DUK, SIGNERAD.

Motiv 41 x 29 cm
Rammått 49,5 x 37 cm.

Tema

Konst

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 41 x 29 cm
Rammått 49,5 x 37 cm.

Tema

Konst

Antal besök: 142