OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD ENGSTRÖM.

4566801. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD ENGSTRÖM.

Motiv 39 x 32 cm
Rammått 50 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 39 x 32 cm
Rammått 50 x 43 cm.

Antal besök: 167