HÖGTALARE. Ett par, KEF.

HÖGTALARE. Ett par, KEF.
4566788. HÖGTALARE. Ett par, KEF.

Mått ca 43 x 30 cm, höjd ca 71 cm.

Bruksslitage, märken och repor.
Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 966