SALUTKANON med lavett, mässing, 1900-tal.

4566509. SALUTKANON med lavett, mässing, 1900-tal.

Längd av kanon 27 cm.
Med trälavett längd 35, höjd 17 cm.

Slitage, märken repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd av kanon 27 cm.

Slitage, märken repor.

Antal besök: 319