EBBA ORSTADIUS (1885-1960) AKVARELL, SIGNERAD.

4566080. EBBA ORSTADIUS (1885-1960) AKVARELL, SIGNERAD.

Motiv 37 x 26 cm
Rammått 40 x 29 cm.

Åldersslitage.

Tema

Konst

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 37 x 26 cm
Rammått 40 x 29 cm.

Åldersslitage.

Tema

Konst

Antal besök: 156