BLOMBORD MED SPALJÉ, teak och järn, stringmodell, 1950-tal.

456243. BLOMBORD MED SPALJÉ, teak och järn, stringmodell, 1950-tal.

Stomme i metallstring, sarg i teak. Längd 80 cm, djup 26 cm, totalhöjd 157 cm.

Bruksslitage. Senare bemålad metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 813