INGMAR RELLING. Fåtölj, "Siesta", Westnofa Furniture, Norge, 1900-tal.

456214. INGMAR RELLING. Fåtölj, "Siesta", Westnofa Furniture, Norge, 1900-tal.

Stomme i trä med plymåer klädda i svart skinn.

Bruksslitage, repor, märken.

Ingmar Relling (1920–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Ingmar Relling (1920–2002)

Antal besök: 6 596