RYAMATTA, Art Deco, daterad 1836-1936, 178 x 133 cm.

456209. RYAMATTA, Art Deco, daterad 1836-1936, 178 x 133 cm.

Komposition i jordfärger i form av träd med krona.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 590