STIG BORGLIND. "Månuppgång" och "Döda fåglar", 2 st, torrnålsetsningar.

456133. STIG BORGLIND. "Månuppgång" och "Döda fåglar", 2 st, torrnålsetsningar.

Bildmått 27,5 x 23,5 cm och 37 x 29 cm.

Smärre slitage.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 572