KLAAS KOSTER. Örlogsfarttyg, "Rudolf", olja på duk, signerad.

456115. KLAAS KOSTER. Örlogsfarttyg, "Rudolf", olja på duk, signerad.

Bildmått 38,5 x 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 38,5 x 58 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 742