ERIK JERKEN. "Studie till Flyktingtåget, 1946", olja på pannå, signerad.

456110. ERIK JERKEN. "Studie till Flyktingtåget, 1946", olja på pannå, signerad.

Bildmått 53 x 29 cm.

Smärre slitage.

Erik Jerken (1898–1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 53 x 29 cm.

Smärre slitage.

Erik Jerken (1898–1947)

Antal besök: 468