CURT HILLFON. Serigrafi, signerad, numrerad.

4554347. CURT HILLFON. Serigrafi, signerad, numrerad.

Ramens mått ca 72,5 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Hillfon (1943–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 72,5 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besök: 156