GOLVVAS, porslin, Kina. 1900-talets slut.

455292. GOLVVAS, porslin, Kina. 1900-talets slut.

Höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 247