KARAFF, slipad kristall med krage i nysilver.

4552755. KARAFF, slipad kristall med krage i nysilver.

Höjd med propp ca 27 cm.

Smärre ytslitage, proppen med nagg i nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med propp ca 27 cm.

Antal besök: 193