TRÄGUBBAR, 4 st, snidat och bemålat trä, 1900-tal.

455261. TRÄGUBBAR, 4 st, snidat och bemålat trä, 1900-tal.

Höjd 10,5 - 24,5 cm. 2 st med signatur.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 681