SOFFGRUPP Hjort Knudsen, Danmark, 2000-tal.

4549639. SOFFGRUPP Hjort Knudsen, Danmark, 2000-tal.

Soffa tresits samt två fåtöljer. Ljus mönstrad klädsel med bladverk.

Sitthöjd soffa 43
Höjd 103
Längd 200

(cm).

Bruksslitage, några mindre stänk / fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd soffa 43
Höjd 103
Längd 200

(cm).

Antal besök: 531