VÄGGHÄNGD FÄLLSTOL. Edblad, aluminium, samtida.

4548647. VÄGGHÄNGD FÄLLSTOL. Edblad, aluminium, samtida.

Vägghängd fällstol i aluminium. Märkt "Edblad" undertill.
Bredd 31 cm, djup inkl. fästen ca 41 cm, höjd 21 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar. Färgbortfall på fästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 673