GUSTAV ADON. "Svensk hare", olja på duk, signerad.

454747. GUSTAV ADON. "Svensk hare", olja på duk, signerad.

39 x 47 cm.

Gustav Adon (1922–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 47 cm.

Gustav Adon (1922–1998)

Antal besök: 3 135