ROBERT VAN BOLDERICK. Blandteknik med collage.

4547043. ROBERT VAN BOLDERICK. Blandteknik med collage.

"Gro". Signerad och daterad -97
22,5x18 cm. Totalmått 25x20 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 152