SKÅLAR och TALLRIKAR, 4 delar, porslin, "Pynta" Stig Lindberg, Gustavsberg.

454494. SKÅLAR och TALLRIKAR, 4 delar, porslin, "Pynta" Stig Lindberg, Gustavsberg.

2 skålar, diameter 15 - 18 cm.
2 tallrikar, diameter 21 cm.

Slitage, kantnagg på skålarna, smuts, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 tallrikar, diameter 21 cm.

Antal besök: 2 791