ELLIS WALLIN. "LJUSA KLIPPOR", 1962.

4543933. ELLIS WALLIN. "LJUSA KLIPPOR", 1962.

Signerad, daterad 1962, på spännramen betitlad, olja på duk 55x65 cm, rammått 66x77 cm.

Smärre ramskador.

Ellis Wallin (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ramskador.

Ellis Wallin (1888–1972)

Antal besök: 244