OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Same med ren, olja på duk, signerad "J. Bergström", daterad 1911.

454358. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Same med ren, olja på duk, signerad "J. Bergström", daterad 1911.

Bildmått 47 x 74,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 47 x 74,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 202